Dostawa

PŁATNOŚĆ ZA ZAMÓWIENIE I SPOSOBY DOSTAWY:

1. Za zamówione w naszym sklepie produkty można zapłacić:
• tradycyjnym przelewem bankowym
• gotówką przy odbiorze przesyłki (wysyłka „za pobraniem).

*Klient Sklepu, który wybrał opcję płatności przelewem, jest zobowiązany do uiszczenia opłaty za złożone zamówienie w terminie do 7 dni roboczych od daty złożenia zamówienia. W tytule płatności wystarczy podać tylko numer składanego zamówienia.

2. Sprzedawca udostępnia Klientowi następujące sposoby dostawy:

3. Dla naszych klientów wprowadziliśmy dodatkowo darmową dostawę przy zamówieniach powyżej 100 zł na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej! Darmowa dostawa odbywa się za pośrednictwem Poczty Polskiej.

4. W przypadku, gdy produkt jest dostępny w magazynie, realizacja zamówienia wynosi do 3 dni roboczych liczonych od momentu zaksięgowania wpłaty. Do tego czasu należy doliczyć czas dostawy Jeżeli towar dostępny jest na zamówienie, czas realizacji może się wydłużyć. Większość produktów oferowanych w sklepie jest tworzona ręcznie, z wielką starannością o jakość wykonania.

5. Firma zastrzega sobie prawo wyłączenia niektórych kanałów dostawy zamówień, w odniesieniu do wskazanych przez Firmę produktów, kategorii produktowych lub liczby zamawianych produktów.

6. Po złożeniu zamówienia, kupujący otrzymuje numer monitorowania przesyłki, dzięki któremu może śledzić paczkę w trakcie jej dostawy. Firmy kurierskie dostarczają przesyłki od poniedziałku do piątku z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy.

Lunart Handmade