Scrapbooking & cardmaking, czyli cuda z papieru :)

Opublikowane przez Sylwia w dniu

Witam, Mam na imię Sylwia. Od niedawna rozpoczęłam pracę nad swoim własnym sklepem internetowym i wraz z nim postanowiłam założyć również tego bloga.
Zarówno sklep jak i blog będzie związany z rękodziełem. Moje pracę handmade opierają się głównie na technice scrapbookingu, choć pokuszę się także o inne formy rękodzieła (jednak będą to głównie okazjonalne prace, bądź pracę wykonane na specjalne zamówienie).

Scrapbooking będzie więc nr 1 na mojej liście handmade.

Ale od początku. Skąd w ogóle pomysł na tego typu „twórczość”?

Ręcznie wykonywanymi pracami zachwycałam się od x lat, szukając inspiracji na ciekawe dekoracje czy pomysłu na nietuzinkowy prezent dla bliskich.

Jednak moja przygoda ze światem papierów , zaczęła się dopiero w momencie otrzymania prezentu zaręczynowego – przepięknego albumu wykonanego właśnie techniką scrapbookingu (zachwyciły mnie barwne, pełne życia strony, liczne dodatki 3d, ozdobne kwiatki, wycinanki, wstążki czy perełki).

Od tego dnia zaczęłam zgłębiać technikę i w krótkim czasie zapragnęłam tworzyć sama.  Można więc powiedzieć, że z inspiracją na tego typu prace przyszedł mój narzeczony, który jak zawsze trafił w 10-tkę ze swoim prezentem 🙂

To tyle krótkim wstępem. Tymczasem serdecznie zapraszam do obserwowania, komentowania i śledzenia bloga oraz do odwiedzin mojego sklepu internetowego – www.lunart.com.pl, oferującego kartki, pudełka, albumy i inne „cuda” wykonane z papieru 🙂


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Lunart Handmade